TAGASTAMINE JA ÜMBERVAHETAMINE

Juhul kui tellitud toode/tooted ei sobi, on võimalik neid toote olemasolul ümber vahetada, tellida vastavalt kliendi soovile sobivas suuruses ja/või soovitud värvikombinatsiooniga uus toode või saada raha tagasi toote vääringu ulatuses (tagastamisel maksab postikulu klient).

Kui soovite toote tagastada või ümber vahetada, saatke e-mail aadressile torv@torvstuudio.ee. Palun märkida kirja pealkirjaks “Toote tagastamine/ ümbervahetamine”. E-maili palume lisada oma täisnimi, tootenimi ja aadress (DPD pakiautomaat), kuhu toode saata. Palume märkida ka tagastamise/ümbervahetamise põhjus.

Raha tagastamise soov või toote ümbervahetamine tuleks teha 14 päeva (k.a. nädalavahetus) jooksul pärast toote kättesaamist (vajadusel küsime kuvatõmmist DPD paki jõudmise teavitusest). Tagastatav toode peab olema samas korras, kui väljastades ning olema pakitud originaalpakendisse. Tagastuskulud maksab klient. Kui tagastatud toode on meieni jõudnud ja üle vaadatud, teeme vastava vahetuse või ülekande kleindi arvelduskontole.

Kui toode on kliendi eritellimusel isikustatud või muul moel spetsiifiliselt tähistatud, pole toodet võimalik tagastada. Samuti ei võta me tagasi ega vaheta ümber toodet/ tooteid, mis on saanud füüsiliselt kahjustada (põletuskahjustused, määrdumine, rebend vms).

Tooteid on võimalik tagastada või ümber vahetada ka Tõrv Stuudios (Lossi 15, Viljandi). Tõrv Stuudio on avatud vastavalt kokkuleppele: +37256892331.