MÜÜGITINGIMUSED

Andmed

Tõrv Stuudio OÜ

Tartu 45, 65609, Võru, Eesti

e-mail: torv@torvstuudio.ee

registrikood: 16317992

Antud müügitingimuste dokument on Tõrv Stuudio OÜ (edaspidi “müüja”) ja eraisiku või firma (edaspidi “klient”), kes sooritab ostu läbi veebipoe, vaheline lepe, milles klient on nõus alljärgnevate ostu- ja müügitingimustega.

Tooted

Müüja on veebipoes kirjeldanud ja esitanud tooteid võimalikult tõetruult, kuigi digitaalne esitlus ei pruugi tagada täielikku tõesust toodetest 1:1-le (värvid võivad mõningastel piltidel olla kirkamad või tuhmimad kui päriselt). Müüja on vastutav kõigi ebakõlade, valeinformatsiooni ja aegunud info eest, mis võib veebipoes ilmneda. Müüja jätab endale õiguse teha veebipoes mistahes muudatusi, mistahes ajal, selgitamata tehtud parandusi.

Kliendil on õigus küsida toodete kohta lisaküsimusi toote või trükise värvi, suuruse, saadavuse vms kohta, saates e-maili aadressile torv@torvstuudio.ee

Hinnad

Veebipoes olevad hinnad on kõik esitatud eurodes (€). 

Saatmis- ja postikulud tasub klient ostu sooritamisel pärast toodete valimist ostukorvi, kui ostukorvis ei ole märgitud teisiti.

Müüjal on õigus teha muudatusi tootehindades, ilma sellest etteteatamata.

Tellimine, maksmine ja kohaletoimetamine

Kliendil tuleb toodet valides täpsustada selle suurus ja tootehulk. Saatmiskulud lisanduvad pärast ostukorvi kinnitamist. Seejärel tuleb kliendil täita väljad isikuandmete ja kohaletoimetamisaadressiga. Klient on vastutav sisestatud andmete õigsuses.

Tõrv Stuudio OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Tõrv Stuudio OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Klient sooritab ostu, valides järgnevate maksemeetodite vahel:
1. pangalink (makseid vahendab Maksekeskus AS):

  • Eesti: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele (maksete algatamise teenusega), Pocopay

2. arvel põhinev ülekanne otse müüja arvelduskontole:

Tõrv Stuudio OÜ, IBAN: EE742200221077529364

Vajutades nupule “Esita tellimus”, sooritab klient tellimuse ja nõustub täielikult antud müügitingimustega.

Müüja jaoks on ost täielikult sooritatud, kui maksed on edastatud arvelduskontole. Pärast maksete laekumist täidab müüja tellimuse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kolme tööpäeva jooksul ostu sooritamise hetkest. Eritellimuste korral võib saadetise tarneaeg pikeneda paari päeva võrra.

Kui peaks selguma, et ostetud toode pole saadaval või on vahepeal otsa saanud, kohustub müüja kliendile sellest viivitamatult teatama, kirjutades sellest kliendi sisestatud e-mailile või helistades mobiiltelefonile. Kui klient taotleb ostu tühistamise, hüvitab müüja ostu eest sooritatud summa kliendi pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel.

Tellitud tooted saadetakse kõikidesse riikidesse, mis on esitatud DPD koduleheküljel (k.a. saatmistingimused). Klendil tuleb viivitamatult teavitada müüjat saadetisel ilmnevatest kahjudest. Müüja pole vastutav saadetise hilinemisest, mis on tingitud vääramatust jõust (sündmus, mis toimub müüja poolt sõltumatutel/kontollimatutel põhjustel): sõda, stiihia, õnnetusjuhtum, tööjõustreik, taristu hävimine vms.

Tooted, mis on tellitud ja kliendini jõudnud, on võimalik tagastada või ümber vahetada ainult tagastustingimuste alusel.

Isiklikud andmed

Kasutame veebipoes esitatud isiklikke andmeid ainult tellimuse täitmiseks ja sellega seotud tegevusteks. Informatsioon, mis on sisestatud, on rangelt konfidentsiaalne ning järgib privaatsustingimusi.

Müügitingimuste muudatused

Kliendil on igal hetkel ligipääs olemasolevale versioonile müügitingimustest. Müüjal on õigus kaasajastada, muuta või välja vahetada muutusi vajavaid lõike müügitingimustes. Klient on kohustatud aeg-ajalt vaatama üle müügitingimusi, et olla kursis tehtud muudatustega. 

Kontakt

Tekkinud küsimusi seoses müügitingimustega võib saata aadressile torv@torvstuudio.ee