PRIVAATSUSPOLIITIKA

 
Tõrv Stuudio OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Tõrv Stuudio OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Privaatsuspoliitika seletab lahti torvstuudio.ee privaatsustavad. See privaatsuspoliitika kehtib ainult sellel veebileheküljel kogutud teabe kohta.

Andmete kogumine, kasutamine ja jagamine

Sellel veebilehel kogutud andmed on ainuomaselt meie teada/omada. Meil on juurdepääs ainult nendele andmetele, mida olete vabatahtlikult sisestanud tellimusvormi või meiega jaganud e-maili teel. Me ei müü ega jaga saadud andmeid kolmandatele isikutele.

Kasutame saadud andmeid teiega kontakteerumiseks, juhul, kui olete meiega ühendust võtnud/meilt midagi tellinud. Me ei jaga teie andmeid mitte ühegi isikuga väljaspool meie firmat, ainult juhul, kui see soodustab paki kohalejõudmist või mõnel muul saadetist puutuval teemal.

Turvalisus

Isikuandmetele pääsevad juurde üksnes meie töötajad ja meie koostööpartnerite töötajad, kes vajavad neid andmeid meie privaatsuspoliitikas sätestatud eesmärkidega seotud kohustuste täitmiseks ning kellel on kohustus järgida andmete töötlemisel isikuandmete kaitset reguleerivates õigusaktides ja meie privaatsuspoliitikas sätestatud nõudeid.

Uuendused

Meie privaatsuspoliitika võib aeg-ajalt läbida uuendusi, mis on kõik kajastatud sellel lehel.

“Küpsised” (cookies)

Kasutame enda veebilehel küpsiseid (cookies). Küpsis on väike tekstifail, mis salvestub meie veebilehe külastaja arvutisse või mobiiliseadmesse. Küpsised annavad meile statistilist teavet, mis aitavad analüüsida meie veebilehe külastajate käitumismustreid ning kasutada seda kasutajakogemuse parendamiseks.

Salvestumist oma seadmesse saate ise keelata või piirata ning samuti saate kustutada kõik küpsised, mis seni on teie seadmesse salvestunud. Selleks tuleb teil muuta enda seadme veebilehitseja privaatsusseadeid.

Tellimused

Saame informatsiooni kliendi isikuandmetest tellmusvormi alusel. Meilt tellides tuleb sisestada kontaktandmed (kliendi nimi ja postiaadress) ja finantsteave (krediitkaardinumber, aegumiskuupäev). Seda teavet kasutatakse arve koostamiseks ja tellimuse täitmiseks. Kui meil tekib tõrkeid tellimuse täitmisel, kasutame teavet teiega kontakteerumiseks.